Најчитани

АСОБАЛ: Ристовски и со ја...
Македонските интернационалци ја прославуваат новата во...
Анчелоти: Судијата не на...
Тренерот на Баерн Минхен во интервјуто по вечерашниот и...
Хрватска, футсал: Сквер...
Во првиот натпревар од 20. коло во хрватскиот футсал со...
Хомосексуалците бегаат од...
„За мнозинството од овие луѓе, прогонот беше И сега ги...
САД испраќаат уште два на...
САД испраќаат уште два носачи на авиони кон Корејскиот...
Avaliable app store Превземи мобилна апликација

ВРЕМЕТО ДЕНЕС

°
weather-image
Притисок: mb
Влажност:
Ветер:   km/h
обновено во 12:00 часот

Курсна листа

Држава Валута Среден курс
flag flag-eu flag ЕМУ EUR 61,5553
flag flag-us flag С А Д USD 56,7435
flag flag-gb flag В.Британија GBP 72,5631
flag flag-ch flag Швајцарија CHF 56,964
обновено во 02:53 часот
 • Македонија

  Се вчитува...
 • Економија

  Се вчитува...
 • Балкан

  Се вчитува...
 • Свет

  Се вчитува...
 • Спорт

  Се вчитува...
 • Култура

  Се вчитува...
 • Хроника

  Се вчитува...
 • Забава

  Се вчитува...
 • Наука и Техника

  Се вчитува...